Klikněte prosím zde: www.anette-lollipop.blog.cz

2.kolo soutěže o NEJ nehty: ZDE

Leden 2010

31.1.

31. ledna 2010 v 19:53 | AneTča |  Deníček

Ahoj. Dneska byl super den !! Pomme verte Kolem 15:50 jsem šla ke své kamarádce na nehtíky. Musim říct že jsou pěkný. Pomme verte 8 Mam jakoby francouzskou manikuru ale na každým tom nehtu je nějaké ovoce. Pomme verte 2 Je to celkem HUSTY. Zitra budu stahovat fotky co mám ve foťáku takže sem možná nějaké ty fotečky hodim .. Pomme verte 13 A zítra zas do školy. Achjo to je hrůza. A zitra už je únor !! Docela to rychle utíká. Než se nadějeme jsou letní prázky. Noo á jak se máte ? Já fajnově. Já už newim co mam psat. No jinak jsem na webu Pavla Novotného... A už končim protoze uz newim co mam psat a nudim se jak ..... Tak caws. AneTča

Co je na tobě hezkého

31. ledna 2010 v 16:03 | AneTča |  Líčení

Co je na tobě hezkého podle měsíce narození

Leden-vlasy,oči
Únor-nos,uši
Březen-všechno
Duben-krk,chodidla
Květen-tělo,ramena
Červen-víčka,obličej
Červenec-řasy,ruce
Srpen-rty,obočí
Září-nohy,ústa
Říjen-zadek,prsa
Listopad-oči,záda
Prosinec-rty,obličej

na mě sou pěkný řasy a ruce :-D

Piste do komentářů co je hezkého na vás :-)


Emo príběh

31. ledna 2010 v 13:33 | AneTča |  Emo
Lenka navštěvovala první ročník Střední odborné školy Dopravní, kam chodila vcelku ráda. Jednoho dne jí její jediná spolužačka (vedle dalších šestadvaceti chlapců ve třídě) přinesla ukázat časopis pro mládež, kde byla obsáhlá příloha o hudebním stylu EMO - oblékání, jaké kapely jsou "nejvíc emo", jak se má správný "emo" chovat, jak je to s piercingy, prostě všechno.
"Ty jo, tak to je hustý, to se mi líbí, co ty?", ptala se Lenka spolužačky.
"Jo, však proto ti to ukazuju," podotkla.
"Máš odpoledne čas?", zeptala se.
"Jo, chvilku, co chceš dělat?"
"Zajdem do New Yorkeru, viděla jsem tam ve výloze krásný pruhovaný trika a punčochy," řekla Lenka zasněně.
"Takže ty do toho jako fakt deš, jo?", ptala se jí spolužačka překvapeně.
"Jasně, tak se dívej, dyť je to úpe úžasný!", odpověděla nadšeně.
"Hm, tak jo, no. Takže tě mám počkat po škole před školou?"
"Jo, to by bylo ideální," řekla Lenka a zažraně si prohlížela časopis.
Celé vyučování si stále dokola četla osm stran plných nejrůznějších informací, fotek, vysvětlivek a rad. Zasnila se a představovala si sebe samu, jak stojí před zrcadlem a prohlíží si své černobílé pruhované triko, černé kalhoty, pyramidkový opasek, stahovák s hroty, řetízek s křížkem, pruhované rukavice s ustřihnutými prsty končící až někde pod loktem, bílou puntíkovanou čelenku a růžové boty, takzvané "číny". Ze snění ji vyrušil přísný profesorův hlas:
"Čunderlová, k tabuli!"

Řetězák 2.9

31. ledna 2010 v 13:30 | AneTča |  Řetězáky
○ Policistka/Kuchařka policistka..
○ Kadeřnice/Malířka → kadeřnice..
○ Designérka bytů/Sekretářka → designérka bytů..
○ Nezaměstnaná/Ve věznici nezaměstnaná..xD
○ Učitelka/Dělnice → učitelka..
○ Učitelka/Letuška → letuška nejvíc!:D
○ Kosmetička/Prodavačka → kosmetička..
Manželka/Milenka →milenka
○ Zpěvačka/Herečka → herečka..
○ Sopranistka/Sólistka :D:D:D solistka
○ Modelka/Novinářka modelka..
○ Zvěrolékařka/Doktorka zvěrolékařka..
○ Milionářka/Bambilionářka milionářka
○ Úřednice/Soudkyně úřednice

Líčení

31. ledna 2010 v 13:23 | AneTča |  Líčení
Líčení očí je velmi oblíbenou částí dekorativní kosmetiky a existuje pro to hned několik důvodů. Jen dotek řasenky dokáže oči opticky zvětšit, zatímco barva je může okamžitě proměnit. Ať máte tvar a barvu očí jakékoli, vždy můžou pomocí správného líčení vypadat krásně.
Mnoho žen s líčením očí neexperimentuje, protože jim to připadá složité a časově náročné. Situaci může ztížit ještě velké množství přípravků na trhu. Proto Vám zde nabízím několik rad a triků, které vám mohou pomoci lépe si osvojit techniky líčení očí.
OBOČÍ
Mnohé ženy o své obočí dostatečně nepečují. Přitom obočí patří mezi nejdůležitější prvky v obličeji. Tvar obočí dodává našemu obličeji celkový výraz. Proto je důležité vědět, jak si ho správně upravovat.
Vytrhávání obočí
Co se týká trhání obočí je důležité, snažit se zachovat přirozený vzhled obočí. Mnohé ženy si obočí příliš vytrhávají. V mnohých případech je tonaprosto zbytečné. Obočí vytrháváme pouze v oblasti nad víčkem. Obočí se nám opticky nadzvedne a otevře nám tím pohled. Nikdy obočí nevytrhávejte ze shora. Když se Vám zdá, že Vám chloupky zasahují příliš do čelní oblasti, obraťte se raději na kosmetičku, která Vám obočí odborně upraví a tvar, který vám vytvoří,si pak lehce můžete udržovat doma sama.
Barva obočí
K zvýraznění obočí můžete použít tužku nebo oční stín. Barvu vybírejte podle barvy Vašich vlasů, aby obočí vypadalo co nejpřirozeněji. Oční stín nanášejte štětečkem, ale pozor, ať se Vám nedostane na okolní kůži. Stín vytvoří přirozený efekt. Nebo můžete použít ořezanou tužku a nakreslit v obočí malé linky. Pak tyto linky lehce rozetřete čistou tyčinkou.Tím je zjemníte.
OČNÍ LINKY
Oční linky představují skvělý způsob, jak zkrášlit oči všech tvarů a velikostí. Pokud jste oční linky ještě nikdy nepoužívala a jste trochu nervózní, vyzkoušejte tuto techniku:
Posaďte se ke stolu se zrcadlem, které je dobře osvětleno. Do ruky si vezměte tužku na oči a loket si opřete o stůl, abyste měla paži i ruku pevnou. Oční linky by se měly malovat po nanesení očních stínů a před řasenkou.
Tekuté oční linky
Tyto linky se prodávají se štětečkem či houbičkou připevněnými k hlavě. Tento typ očních linek se neaplikuje tak snadno. Chce to trpělivost a pevnou ruku.
Tužka na oční linky
Pomocí tužky zvýrazníte své oči nejsnadněji. Důležité je, aby měla tužka dobře ořezaný hrot. Ořezání je také důležité proto, aby se tužka zbavila bakterií. Jemnou linku kreslete co nejblíže k řasám. Linky ve finále přejeďte ještě štětečkem. Linka se tím zjemní.
Linka pomocí očních stínů
Linky vytvořené pomocí očních stínů vypadají skvěle, protože vytváří velmi jemný mlhavý efekt. Malým štětečkem naneste stín pod dolní a horní řasy a na horní víčko tak, aby byly co nejblíže k řasám.
ŘASENKA
Existuje-li jediné líčidlo, které by si vzala žena na opuštěný ostrov, pak je to řasenka. Je to nejlepší způsob, jak zkrášlit řasy. Ženy si volí řasenky podle toho, jaký efekt chtějí na svých řasách vytvořit. Je jen na Vás, jaký typ štětečku si vyberete.
Zde nabízím několik rad pro dokonalé řasy. Začínejte malováním horních řas. Nejdříve je pročesávejte směrem dolů, pak zdola nahoru. Nejdůležitější je štěteček před přiložením k řasám jemně otřít. Zbytečně však do řasenky nepumpujte vzduch, protože tím řasenka rychleji vysychá. Používejte jemné nepravidelné pohyby, aby se Vám řasy nelepily k sobě. Pokud jste zvyklá líčit si i spodní řasy, pak konečkem řasenky pročešte dolní řasy ze strany na stranu. Při nanášení řasenky musíte mít pevnou ruku, a dokud je řasenka vlhká, nesmíte mrknout.
OČNÍ STÍNY
Oční stíny používáme ke zvýraznění očí a můžeme si vybírat ze široké škály barev. Barvy vybíráme ty, které se hodí nejlépe k našemu typu.
Základem při líčení očních stínů je nanesení světlého podkladového očního stínu na celé oko. Na tento stín pak začneme postupně nanášet tmavší oční stín. Můžeme na oko použít až tři různé barvy očních stínů. To je pro denní či večerní nošení maximum. Při použití více barev by byl celkový efekt přehnaný. Nejčastěji oko stínujeme tak, že do vnitřního koutku oka nanášíme světlejší stín, který postupně přechází do tmavého.
Oční stíny můžou mít mnoho konzistencí. Patří sem např. práškové oční stíny-ty jsou nejoblíbenější, krémové oční stíny, tužkové oční stíny a tekuté oční stíny.
Když se naučíte tyto velmi jednoduché, základní techniky líčení očí, budete moci dosáhnout s pomocí fantazie velkého množství vzhledů-od nejjednoduššího po nejvýstřednější.

Sčítání článků

31. ledna 2010 v 13:13 | AneTča |  O blogu
Dohromady rovných 1254 článků !!! No vlastně 1255 článků, když počítám i tento clanek.

Conversky

31. ledna 2010 v 13:09 | AneTča |  *ALL STAR CONVERSE*

*Converse*
"Klasika- conversky jsou skvělé. Nejsou to jenom boty. Je to něco víc- nostalgie a určitý životní postoj. Patrně nikdy nevyjdou z módy a zdá se, že tu vždy bude někdo kdo se bez nich neobejde. 60% Američanů vlastní nebo vlastnilo alespoň jeden pár těchto fenomenálních bot. Jestli jste je nikdy neměly na noze, zkuste je! Ale pozor! Nemají vložku a propouští vodu.


Včerejší návštěvnost

31. ledna 2010 v 13:04 | AneTča |  Navstevnost

Vítej, crazybloganety!

Včera navštívilo Váš blog 67 lidí, nejčtenější články byly:


Dnešek+moje fotos+ještě nějaká fotos xD

30. ledna 2010 v 20:25 | AneTča |  Deníček
chalkheart.jpg green icon picture by jessie6612


Ahojky, jak se máte ? Já celkem fajn. Rozhodla jsem se že Vám jsem dám nějakou mojí fotku.Tak doufám že se moc neleknete. Dnes jsme byli u babičky. Ukázat výzo,ukázat nový auto,pokecat..atak. Od babičky a od dědy jsme každá dostala 200Kč takže každá měla 400.Moje ségra nikdy nejela na běžkách a babička běžky má tak to tam ségra šla oskoušet na babiččinu zahraduByla to celkem srandaBabičky pejsek Aran furt po mé ségře skákal,štěkal,válel se a docela si užívalA já ségru fotila,fotila fotila a skoro jenom furt fotila, takže sem šoupnu nějaký ty fotečky. Jak už jsem se tu zmínila máme newky autíčko. S panoramatickou střechou-střecha se odkreje a je vidět nebíčko a mraky..atd.(Hlavně to prosím Vás neberte jako že se vytahuju , TO NE!!) Právě začalo: Místo dopadu Berlín. Dávají to na Nově.Určitě to bude SUPEER. Odpoledne jsem si stáhla film AVATAR na který se zítra hodlám kouknout. Sem zvědavá jaký to budeRozhodla jsem se že tu budu dávat minimum avatarů,pixelek.. Budu tu hlavně psát své deníčky a u každeho zápisku bude moje fotka. Také sem budu přidávat módu,co je in a out..apod.Já už nevim co mam psat. Jen že film : Místo dopadu Berlín je fááákt hustej. Tak já budu končit. Papa..
AneTča
Auticko:
http://www.direct-vehicle-leasing.net/images/car_images/Peugeot%20407%20SW.jpg

Tak takhle nějak vypadá. Akorát že ho máme stříbrný.

Supr stahování filmů

30. ledna 2010 v 12:13 | AneTča |  Deníček
Ahojky lidi. Mrzí Vás že jste třeba nesihli nějaký filmík v TV ? Nevadí jednoduše si to stáhnětě na : www.ulozto.cz __click. Zaregistrujete se tam , do vyhledávače si zadáte jakýkoliv film a stáhnete. Já si teď stahuji Avatar. No možná tu stránku většina z Vás zná ale třeba pro někoho kdo to nezná je to možná dobrý. Tak já už mam oběd a kkdo ho má taky tak přeji dobrou chuť. PP

Dnešek+včerejšek

30. ledna 2010 v 12:08 | AneTča |  Deníček
Ahojky. Jak se dnes máte? Já fajn. Tento článek píšu už podruhý, protože já už jsem to chtěla zveřejnit a dala jsem tam ještě smajlase a vono se mi to vyplo !!! Fakt strašný !!! Zítra jdu na nehtíky !! Já se tak tešíím !! Včera jsme byly se ségrou a s mamkou nakupovat. A kdo mě zná a byl semnou někdy nakupovat tak už si určitě domyslel jak to dopadlo Jely jsme tam kolem 11:30 dopoledne a vracely jsme se cca. 16:15-30. Mamka se chtěla naobědvat doma ( to ještě nevěděla že tam budeme tak dlouho ). Společnými silami (Já a sestra) jsme jí přemluvily, aby jsme se šly najíst do McDonalda. Mamka řekla : " Hm.. No máte pravdu. Doma toho moc neni". Takže super no Pak jsme se ještě flákaly po krámech a pak jsme jely domů.. Prostě byl to super den , tak jak si ho já představuji. Zítra nebo ještě dneska přidám nějaké fotky, jak jsme ze sestrou stavěly malou sněžnou Zoo. Tak já budu končit. Pp Vaše AneTča


Katka Knechtová- moj bože

30. ledna 2010 v 11:45 | AneTča |  Videa

Dost dobrá návštěvka !!

30. ledna 2010 v 11:03 | AneTča |  Navstevnost
Ahojky lidičky,

jak se máte ? Já suuuper !!! Jdu na blog.cz a překvápko :

Vítej, crazybloganety!

Včera navštívilo Váš blog 87 lidí, nejčtenější články byly:87 lidi !!! Jooo !!! TO JE MŮJ REKORD !!!FAKT !! U někoho to je třeba uplně normální návštěvnost ale u mě fakticky ne! Moc děkuju a doufám že to někdy překonáme :-) Tak zatím ahoj

Paris na horách

29. ledna 2010 v 16:45 | AneTča |  Paris Hilton
Paris Hilton vyrazila na hory. Moc jí to sluší :-)
Paris and Doug snowboarding at SundanceParis and Doug snowboarding at SundanceParis and Doug snowboarding at SundanceParis and Doug snowboarding at SundanceParis and Doug snowboarding at Sundance

Řetězák 2.7

29. ledna 2010 v 16:30 | AneTča |  Řetězáky
kytiMáš ICQ//Ano:D
rPiješ pivko/Ne, nepiju alkohol xD
DuchDíváš se na horory//No..Jo ale potom nemůžu celou noc spát a místo abych spala tak čučim na Disney Chanel protože se děsně bojím xD xD
@Máš e-mail//Jo několik asi táák..hmm 17?:D
kytaraHraješ na kytaru//nn
prsíJaké je u tebe počasí//sněží
TřešněMáš ráda třešničky//Joo :P
kukJakou máš barvičku očí//mix ruznejch barev xDxD
s))Jsi zamilovaná//ano
01Hrála jsi někdy kuželky//Jo
ilhanek WCPotřebuješ na záchod//Ne :D
PohárVyhrála jsi už někdy pohár//Vyhrala
domekhouseKde bydlíš// V ČR xD
LoLkyMáš teplotu//Neřekla bych xD
tikKolik je hodin//16:30:)Bojíš se smrti//No, smrt může přijít kdykoliv ale je lepší o tom nepřemýšlet..Potom by pořád člověk myslel jen na smrt
-vlocka-Máš ráda zimu//UjdeakvárkoMáš doma rybičky//Ne!:DhiMáš doma kočičku//Ano
uzenkaMáš ráda párek v rohlíku//Ale joo xD
*rose*Dal ti už někdy někdo růži//jj
fotbalHraješ fotbal//Někdy

Řetězák 2.6

29. ledna 2010 v 16:19 | AneTča |  Řetězáky
ovoce: Jahoda:D
maso: Kuřecí
zelenina: okurka
auto: Mercedes,audi,peugeot
elektronika: Počítač,iphone,ipod
zvíře: všechny ale hlavne cicinky
památka: kostel u nas na namesti
město: Praha, Berlín, Vídeň,Varšva
stát: TAk určitě ta naše Česká Rebulika, potom mám moc ráda Polsko
planeta: Naše planeta země
strom: modřín
nábytek: POstell
barva: vseckyyy
obchod se..: s hadramaa
Květina: tulipan

Řetězák 2.5

29. ledna 2010 v 16:12 | AneTča |  Řetězáky
:maslicka:Ahoj- Ahooj:D
:maslicka: Co takhle řetězák?-Jasně..Pohoda, klídek, tabáček a řetězáček xD
:maslicka: Jak se máš?- V poslední době blbě XD
:maslicka: Na co čumenzímuješ?(koukáš)- nanic
:maslicka: Nej kamí?- Kiki,Aneta,Lenka,Nela
:maslicka: Nej barva?-vsecky
:maslicka: Co ty na Owena Wilsona?- neznam
:maslicka: Máš někdy vidiny/ halucinace?-nn
:maslicka: Nej zpěvák/zpěvačka/skupina- Cinema Bizarre, Nightwish, Kabáti,Selena Gomez,Kesha Shebert,Lady Gaga,Rihanna...atd
:maslicka: Konec?- Tak jo:)
:maslicka: Kdo pokračovat- To je fuk xD

Pro zasmátí

29. ledna 2010 v 16:05 | AneTča |  Legrácky
Měla jsem dcl záchavty smíchu...Je to super x)

Než se jídlo dostane z pusy do žaludku trvá to 7 vteřin
lidský vlas udrží 3 kg
mužsky penis je stejně dlouhý jako jejich palec
ženské srdce bije rychleji než mužské
na jednom chodidle máme víc než tisíc miliard bakterií
používáme 300 svalů jen aby jsme udrželi balanc
stehenní kost je tvrdá jako cement
Každá žena si to už přečetla.
Muži si ještě prohlíží svůj palec...
________________

1. Pojmenujte svého psa "Pes."
2. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte "to si jenom myslíš."
3. Prohlašujte, že musíte neustále nosit cyklistickou helmu, jako součást astronautského tréninku.
4. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, zdali s vámi nechtějí na rande.
5. Schovávejte doma jídlo na nepřístupná místa.
6. Dívá-li se s vámi někdo na televizi, přepněte jiný kanál 10 minut před skončením filmu.
7. Pokud s někým mluvíte, opakujte po něm vše co řekl formou otázky.


Beyoncé -shootky

29. ledna 2010 v 12:24 | AneTča |  Ruzne obrazky
imagebam.comimagebam.comimagebam.com