Klikněte prosím zde: www.anette-lollipop.blog.cz

2.kolo soutěže o NEJ nehty: ZDE

Srpen 2009

Poslední den prázdnin

31. srpna 2009 v 19:33 | AneTča |  Deníček
Čáu,

jak je? U mě docela blbí !!! Proč? To ví asi každej z wás. NjN zEjTrA se de do školy. Áchjo. Mno , ale jako ja se docela těšim na kamošky a lidi ze třídy. Já du do dewítky. Twl. To bude celkoš krutý. No ale až se vrátim ze školy domu,napíšu vám sem jak to probíhalo. Twl ale tyjo já se netěšim na konec dewítky. Se budu muset rozloučit s těma mejma fajne lidičkama To bude hrůůza. Ale zase jdu s mojí NEJ NEJ NEJ NEJ kámoškou Haňulkou na stejnou střední. To je zas hUstY noO. =) TááK PáPá no A zEjTra ted anapíšu jak to probíhalo.

Pp :-****


AneTča

I LoVE..............

26. srpna 2009 v 18:08 | AneTča |  Deníček
Logo Converse
Logo Adidas
Logo Adio
Logo C&A
Logo RoxyLogo Dakine

Logo Emily the Strange

Logo éS
Logo Etnies
Logo Fugu

Logo H&M
Logo Loap
Logo Puma
Logo Takko Fashion


Vtípky

23. srpna 2009 v 12:17 | AneTča |  Legrácky
Vtipy od vás... Chceš se zasmát? Tak čti!
Veronika, 15

Autobus

Na cestě si povídají dvě blechy. Najednou kolem běží bernardýn. "Tak ahoj," říká jedna. "Mně už jede autobus!"

Šárka, 10

"Ježkovi voči"

Přijde manželský pár do čínské restaurace. Přiběhne za nimi číšnice a říká: "Tak co si dáte? Máme výborné kočičí nožičky, skvělé psí steaky..." Žena se zhrozí a zvolá: "Ježkovi voči!" Číšnice bleskově odpoví: "Výborná volba!"

Andy, 12

Cukrování

Honzík chce vědět, jak přišel na svět. Tatínek mu říká: "Víš, my jsme se s maminkou jednou večer tak trochu pocukrovali a potom jsi se narodil." Honzík se tedy večer posype cukrem a jde spát. Ráno se probudí a má postel plnou mravenců. Povídá jim: "Kdybych nebyl váš otec, tak vás pozabíjím."

Michaela, 10

Chápavý Pepíček

Jde pepíček s babičkou a najde pětikorunu. Zeptá se babičky: "Můžu si vzít tu pětikorunu?" Babička na to: "Ne, věci ze země se nesbírají!" Jdou dál a pepíček najde desetikorunu. Ptá se babičky: "Mohu si jí vzít?" Babička na to: "Ne, nemůžeš. Věci ze země se nesbírají!" Jdou dál, babička upadne a ptá se Pepíčka: "Pomůžeš mi ze země?" Pepíček na to: "Ne,věci ze země se nesbírají."

Jana, 15

Zdrhááááme!

Jde chlap ulicí a uvidí kluka, jak se natahuje ke zvonku, ale nemůže na něj dosáhnout. Přijde k němu a říká: "Ukaž, já zazvoním!" A zazvoní. "Díky, pane," povídá kluk a dodá: "A ťeď zdrháme!"

Karolína, 11

Jak dělá kravička?

"Dobrý den děti, posaďte se," přijde učitelka do třídy a říká: "Dneska si budeme povídat o zvířátkách. Tak děti, jak dělá ovečka?"
"Prosím, bé, bé."
"Správně. A jakpak dělá pejsek?"
"Prosím, haf haf."
"Výborně, a jak dělá kravička?"
Přihlásí se Pepíček a povídá: "Dobrý den děti, posaďte se."

zdroj: bravo

trapásky xD

23. srpna 2009 v 12:13 | AneTča |  Legrácky
FUN: Idol bez kalhot! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Vaše trapasy, vtípky a historky, ze kterých se ještě teď všichni popadají za břicho...
Ivanka, 13

Úchylááák

Jednou jsme byly s kámoškou na koupáku, skvělě jsme se bavily a řádily ve vodě. Když jsme pak vylejzaly z bazénu, všimly jsme si, že na nás mává nějakej chlápek a dělá na nás různý gesta. Myslely jsme, že je to úchyl, tak jsme šly k němu, abychom si to s ním vyjasnily. Zeptaly jsme se ho, proč na nás mává a on se na nás díval, jak kdybychom spadly z Marsu! Pak se za námi vynořila nějaká slečna a zeptala se, co potřebujeme. Konečně nám to došlo! Ta holka celou dobu stála za náma a on mával na ni! Radši jsme se hodně rychle z koupáku vypařily!

Jennifer, 14

Kamikadze

S mou nejlepší kamarádkou Radkou jezdíme o prázdninách na chatu, kterou máme na vesnici. Jednou jsme si tam šly s pár kámošema zahrát večer na schovku. S námi hrál i jeden nádhernej kluk. Při poslední hře jsem byla poslední nezapikaná a když jsem viděla možnost zapikat kámaráda, kterej mě hledal, rozběhla jsem se ke stromu. Kámoš se roběhl za mnou a začal mě předbíhat. Najednou mi došlo, že to neubrzdím a v plné rychlosti jsem narazila do toho stromu. Sesunula jsem se k zemi a začala jsem se smát. Všichni vybuchli smíchem. Hned na to mě ten nádherný kluk zvedl ze země a já se neudržela, objala ho a rozbrečela jsem se. V tu chvíli jsem si připadala jako ta nejvetší trapka. Druhý den se mě všichni ptali, kdy zopakuju kamikadze, ale já už v životě na schovku hrát nebudu!

Lucie, 11

Idol bez kalhot!

Šla jsem vyvenčit sousedovic psa Tonyho. Je dost velkej a navíc je to takovej živel. Pořád někde lítal a nešlo se, jak jsem chtěla já, ale jak chtěl on. Tony je zblázněný do Fifi - feny mého idola Dana. Oni nemají oplocenou zahradu a Tony mě dotáhl až tam. Začal se s fenou očichávat a mazlit. Najednou ze dveří vyšel Dan a usmál se ne mě, jenže v tom se Tony odlepil od Fifi a vyskočil na něj. Chytl se mu zubama za kalhoty, naneštěstí měl tepláky, a stáhl mu je. Dan asi zapoměl na trenky, tak se mu TO ukázalo. Snažila jsem se nesmát. Dan si jen vztekle natáhl kalhoty, vrhl na mě hrozný pohled a šel do svého baráku. Další den šel říct mé sousedce, aby toho psa už nikam neouštěla, zrovna jsem tam stála, ale on mě ani nepozdravil... :-D


zdroj: BRAVO

Hurááá do školy!

23. srpna 2009 v 12:10 | AneTča |  Vše do školy


TIP: Hurááá do školy!

S tímhle pokřikem se asi nikdo zpátky do lavice nehrne! My jsme ale našli pár tipů, jak si dlouhé vysedávání ve škole zpříjemnit. Mrkni na ně!

Blok Ewa Farna - Sweet, A4 linkovaný, 90 Kč, (ewafarna.cz)
Batoh High School Musical, bágl má pevná záda a spoustu kapsiček a přihrádek, 1129 Kč, (sparkys.cz)
Svačinový box Pat a Mat, plastová krabička na sváču, 115 Kč, (běžná papírnictví)
Penál Hannah Montana, penál je na zip a má poutka na tužky a úložný prostor pro rozvrh, 235 Kč, (běžná papírnictví)
Sešit Spiderman, A4 linkovaný, 35 Kč, (bambule.cz)
Propiska s kachnou, plyšová kachnička ti pomůže napsat všechny úkoly na jedničku :o), 89 Kč, (sparkys.cz)
Podložka na stůl Camp Rock, rozměr 60 x 40 cm, 109 Kč, (běžná papírnictví)
Box na sešity Ewa Farna - Street, formát A4, 90 Kč, (ewafarna.cz)


zdroj: bravo

Horory

23. srpna 2009 v 12:08 | AneTča |  Vyvolávání duchů
Vaše příběhy, ze kterých se tají dech a leze mráz po zádech...
Michaela, 12

Skryté číslo

Jednou jsem byla u kámošky. Její rodiče potřebovali jít do práce a její sestra byla u kamarádky, takže jsme tam byly úplně samy. Dívaly jsme se na horor. Najednou mě i kámošce ve stejnou chvíli začal zvonit mobil. Volalo nám skryté číslo. Zvedly jsme telefony a daly je oba na reproduktor. Ozval se z nich hluboký hlas a říkal: Čekám před dveřmi! Běžte otevřít nebo je vyrazím! Když domluvi, ozvalo se klepání na dveře a v tu chvíly ve filmu zaječela nějaká žena. Strašně jsme se bály a nevěděly, co dělat. Seděly jsme na pohovce jak přibité. Za pár minut na to, jsme slyšely, jak někdo dveře odemyká a vešli rodiče. Mamka měla zlomené zápěstí a táta monokla! Co s tím měl společného ten telefonát nevím, ale od té doby skrytá čísla nezvedám!

Lucie, 11

Už nikdy se ke mně nepřibližuj!

Minulý rok jsme jeli na hory, kde nám rodiče přichystali stezku odvahy. Vedla kolem hřbitova do lesa a měli jsme ji projít každej sám. Šla jsem tedy a najednou slyším strašný výkřik! Hrozně jsem se lekla a na chvilku úplně zdřevěněla. Nakonec jsem si řekla, že to nejspíš bude někdo z rodičů, ale dál už se mi nechtělo, tak jsem šla radši zpátky. V tom to začalo! Ve křoví jsem zahlédla nějaké jakoby oko, zařvala jsem a běžela domů, jenže celou cestu mě pronásledovaly kroky, které přestaly až u naší chaty. Tam jsem se zavřela a radši zalezla do postele. Po nějakém čase přišla mamka a ptala se, proč nejsem venku s ostatníma. Všechno jsem jí vyprávěla, ale nevěřila mi, tak jsem radši už zůstala v posteli. Když jsem se ráno probudila, našla jsem pod polštářem vzkaz: "Už nikdy se ke mně nepřibližuj!" Nevím, co to bylo nebo jestli mě někdo z kámarádů chtěla jen vylekat, do toho lesa ale už nikdy sama nepůjdu!

Monika a Petra, 14

Před čím nás varoval?

Jednou jsme šly s kámoškama stanovat kousek od lesa. Když byl večer, tak jsme si dělaly taborák a dlouho zpívaly. Pak už se nám ale chtělo spát, tak jsme zalezly do stanu. Najednou se nám zdálo, jakoby se zvedl hodně prudký vítr a venku jsme slyšely takový divný zvuky. Vykoukly jsme a kus před stanem stál podivný kluk, který řekl, ať rychle odejdeme. Byly jsme úplně v šoku, ale řekl to tak přesvědčivě, že jsme ho poslechly a letěly domů! Za pár dní jsme si v novinách přečetly, že tu noc zemřel v lese kluk a že se ještě neví, zda byl zavražděn nebo ho roztrhalo nějaké divoké zvíře. Došlo nám, že ten mrtvý kluk nás přišel varovat! Před čím, to ale nevíme!


zdroj: bravo

It's Alright, It's OK

23. srpna 2009 v 12:04 | AneTča |  Ashley Tisdale
You told me
there's no need
To talk it out
Cause its too late
To proceed
And slowly
I took your words

No looking back
I wont regret, no
I will find my way
I'm broken
But still I have to say

It's Alright, OK
I'm so much better without you
I won't be sorry
Alright, OK
So don't you bother what I do
No matter what you say
I wont return
Our bridge has burned down
I'm stronger now
Alright , OK
I'm so much better without you
I won't be sorry

You played me
Betrayed me
Your love was nothing but a game
Portrait a role
You took control, I
I couldn't help but fall
So deep
But now I see things clear

It's Alright, OK
I'm so much better without you
I won't be sorry
Alright, OK
So don't you bother what I do
No matter what you say
I wont return
Our bridge has burned down
I'm stronger now
Alright , OK
I'm so much better without you
I won't be sorry

Don't waist you fiction tears on me
Just save them for someone in need
It's Way to late
I'm closing the door

It's Alright, OK
I'm so much better without you
I won't be sorry
Alright, OK
So don't you bother what I do
No matter what you say
I wont return
Our bridge has burned down
I'm stronger now
Alright , OK
I'm so much better without you
I won't be sorry

It's Alright, OK
Alright, OK
Without you
No matter what you
It's Alright, OK
Alright, OK
Without you
I won't be sorry
clik na cč

Tipy pro krásu

23. srpna 2009 v 12:02 | AneTča |  Trendy apod.
Poradna: Tipy pro krásu - foto
Na dotazy týkající se krásy odpovídá naše kosmetická redaktorka Julie Filipová.

Chci zhubnout břicho

Pořád jsem se k tomu nedokázala přinutit, ale teď jsem se rozhodla, že zhubnu břicho. Jsou dobré sklapovačky? Lída, 17
Shodit přebytečná kila jen v některé oblasti, Lído, bohužel nejde. Kde budeš hubnout, totiž neovlivníš. Ani dietou, ani cvičením cíleným přímo na určitou partii. Kila totiž shazuješ vždy z celého těla. Posilování (i sklapovačky) je fajn, protože ti zformuje postavu, ale bez úpravy jídelníčku se neobejdeš. Tuk na břiše, oproti třeba stehnům, se ale odbourává celkem lehce.

Holit si taky ruce?

Štvou mě chlupy na rukou - jsou hodně vidět a odstávají. Mám si je oholit? Míša, 13

Musíš zvážit všechna pro a proti, Míšo. Ruce si holí hodně holek (hlavně modelky). Když už s tím ale jednou začneš, je to jako s nohama. Musíš si je holit pořád. Jak totiž dorůstají, jsou mnohem víc nápadné, proto bys je pak měla mít stále pod kontrolou. Hodně taky záleží, čím se jich budeš zbavovat. Žiletka je klasika - rychlá a snadná práce. Zkusit ale můžeš i vosk nebo epilátor. Sice to bolí, ale ruce vydrží déle hladké. A bonus: chloupky časem slábnou a světlají.


zdroj: dívka

49 věcí, na které ses chtěla zeptat ...

23. srpna 2009 v 12:01 | AneTča |  Kluci
Jsou otázky, který vrtají hlavou snad každé z vás! Chceme udělat konec všem dohadům a přinášíme jasné odpovědi. Bez cenzury! Odpovídá Boy Zone expert Aleš
O lásce a sexu

Hrozně řešíte, jestli to s váma myslíme jenom jako nezávaznej flirt, nebo jestli to je to pravé chození. My nad tím tolik nepřemýšlíme. Kámošům se pochlubím s holkou, kterou beru vážně, i s tou, se kterou jsem si užil po sobotní diskotéce. Jak ale třeba moje holka pozná, že ji beru jako něco víc? Když žárlím na její kámoše, když ji před partou držím kolem ramen, když si ji napíšu jako svou holku na facebooku...

Fakt nemusím, když holka leží v posteli jak leklá ryba. Máte přece tenhle super časák se všema možnejma radama... Nebojte se nás líbat, hladit a buďte aktivní. Že uděláte něco blbě? No a? Chybama se člověk učí. A já mám rád zvídavé a učenlivé holky. ;-)

Myslím si, že vy holky strašně srovnáváte. Porovnáváte nás se svými bývalými, třídními playboyi nebo třeba s tím Pattinsonem. (Co na něm probůh máte?) Tohle my neděláme. Teda, určitě ne tak moc. Jasně že se rádi kouknem na jinou holku, ale nesrovnáváme vás. A please, nikdy nám nevyčítejte, že váš ex byl v něčem lepší! Máme z toho pak zbytečný mindráky.

Nemám moc rád holky, co si hrajou na drsňačky a mluví sprostě. Neznamená to, že toužím po nějaké bárbínce co bude jen básnit o západu slunce a romantickém pikniku. Ale stydět se za holku, co mluví jak dlaždič? To ne. Fakt nemusím, když holka leží v posteli jak leklá ryba. Máte přece tenhle super časák se všema možnejma radama... Nebojte se nás líbat, hladit a buďte aktivní. Že uděláte něco blbě? No a? Chybama se člověk učí. A já mám rád zvídavé a učenlivé holky. ;-)

Nezlobte se na nás, když zapomenem na výročí nebo na Valentýna. Nemáme prostě potřebu to slavit. Když mám holku rád, dám jí kytku, kdy chci já, a ne když mi to diktuje nějaký svátek. Navíc na datumy nemáme hlavu. Prostě si je nepamatujeme. :-/zdroj: DÍVKA

Scene oblečení

23. srpna 2009 v 11:59 | AneTča |  Trendy apod.


Scene holky jsou veselé, sebevědomé a rády se baví! Extravagantním stylem oblékání vyjadřují svůj životní postoj: toleranci a přátelskost.

Mrkni na Scene modýlky a zjisti kde a za kolik je seženeš


Scene modýlky

ZDROJ: DÍVKA

Nejžhavější letní příběhy

23. srpna 2009 v 11:57 | AneTča |  Kluci
V průběhu července jste nám posílaly přes web svoje letní story, ze kterých jsme vybraly ty nejlepší, které si teď můžeš přečíst. Máš i ty nějakou? Napiš nám o tom dole!

Nejlepší žhavé story

Alice, 17 let
Přichystal mi překvápko

Byla jsem po dlouhý době na prázdninách u tety v jedné větší vesnici na Moravě. Jako malá jsem k ní jezdívala docela často, a tak jsem tu mívala kámošku - Marcelu. Byla jsem na ni desně zvědavá, jak teď asi vypadá? Potkaly jsme se, už když jsem přijela. Vůbec se nezměnila! Zato ona mě prý nemohla poznat. Byl zrovna víkend a ona jela s rodiči k příbuzným. Domluvily jsme se až na pondělí. Mrzelo mě to, protože jsem netušila, co v té díře budu sama dělat. Ještě že jsem vytáhla starší sestřenku na místní diskotéku. Aspoň něco. Oblékla jsem si sexy hadříky, které nosím na pařby u nás v Ostravě, a všichni čučeli. I Daniel. Tak se mi aspoň později představil nejhezčí kluk, co tam byl. Z flirtování jsme přešli k líbání a za chvíli se vytratili za diskotéku. Jo, vyspala jsem se s ním. V neděli jsme si dali rande v Horce. To je jeden lesík s krásným romantickým paloučkem kousek za vsí. Popadla jsem deku a nenápadně zmizela z domu. Za chvíli už jsme se mazlili a pak i milovali. Stihli jsme to za to odpoledne třikrát. Skvěle jsme si rozuměli - ve všem. V pondělí už jsem se nemohla dočkat Marcely. Těšila jsem se, jak z ní vytáhnu všechny podrobnosti o mým novým klukovi. Určitě ho musí znát, když jsou z jedné vesnice! Běžela jsem na místo srazu - do místní klubovny. Bylo tam spoustu lidí, asi její parta. Když jsem konečně uviděla Marcelu, zkoprněla jsem! Objímala se s MÝM Danem! Měla jsem chuť jí vyškrábat oči, ale naštěstí jsem se udržela. Ten den jsem se dověděla, že spolu chodí už rok! Dan byl strachy bez sebe, abych něco neřekla. Mlčela jsem, ale nejradši bych toho hajzla zabila!!!

Julie, 18 let
Narazila jsem do něj...

Stalo se to minulé léto na Lipně. Byla jsem s rodičema a bratrem na povinné každoroční dovolené v kempu. Deset dní trčíme v karavanu, kde není místo k hnutí. Prostě děs. Hned druhý den, jak jsme přijeli, jsem se šla brzo ráno vysprchovat. Dřív než tam zase bude narváno. Společná umývárka je otřesná. Jenže když jsem tam došla a vlezla pod sprchu, zjistila jsem, že jsem nechala v karavanu šampon. Rozhodla jsem se to risknout, přece jen bylo brzo ráno, a šla jen v ručníku pro něj. Vylítla jsem rychle ven a v tu ránu se mi zatmělo před očima. Do něčeho jsem narazila. Když jsem se trochu vzpamatovala, zjistila jsem, že je to velké a živé. A navíc mi spadnul ručník. Byl to nějaký kluk, který šel zrána zřejmě z diskotéky. Koukal na mě, jak na zjevení. "Kam koukáš, debile?"zařvala jsem na něj a snažila se sebrat ručník ze země a zakrýt se. Bylo mi jedno, že jsem narazila já do něj, bylo to prostě tak trapné! "Dávej pozor, hovado!" křikla jsem ještě a běžela zpátky do umývárky. Vlasy jsem si radši ten den neumyla. Odpoledne jsme šli s našima na pláž. Ležela jsem a opalovala se. V tu chvíli kolem prošla partička celkem ucházejících týpků. Jeden se u mě zastavil a ohromeně na mě zíral. "Ty jsi opravdová?" zeptal se mě. "Cože? Proč bych nebyla?" nechápala jsem. "No, když jsem tě viděl nahou, myslel jsem, že se mi to jen zdá," chechtal se. Zato naši se moc nesmáli a měla jsem co vysvětlovat. Naštěstí mě Michal zachránil a řekl jim, co se stalo. Jako omluvu mě pozval na zmrzku. Pořádně jsem si ho prohlídla. Byl fakt hezkej. A docela milej. Večer mě pozval na procházku a táta si ze mě celou dobu dělal srandu, ať jdu tentokrát radši oblečená. Tu noc jsem se zamilovala, akorát jsem se pořád trochu styděla. "Jestli chceš, já se před tebou taky svlíknu," nabídl se, abych se necítila tak trapně. To mě fakt dostalo. On byl i vtipnej! Dala jsem mu pusu a řekla mu, že na to bude ještě času dost. A fakt že jo, začali jsme spolu chodit a letos jedeme na Lipno už společně.

Sabina, 16 let
Jsme spolu díky kámošce!

Rozešli jsme se zrovna s mým klukem - Romanem - a mě to dost vzalo. Chodili jsme spolu totiž asi tři měsíce a klapalo nám to. Jenže pak se k němu doneslo, že se pořád vídám s bývalým. Jo, byla to pravda, ale nic jsme spolu neměli! Před Romanem jsem to tajila jen proto, že by děsně žárlil. Byly prázdniny, já byla sama a hlavně jsem neměla chuť se s někým seznamovat! No bezva, říkala jsem si. Kámoška Ilča mě vytáhla na party, ale vůbec jsem se nebavila a po půlnoci jsem se vytratila. Když se do mě Ilča druhý den pustila, že jsem pako a měla bych se vzpamatovat, rozbrečela jsem se. Mávla nade mnou rukou, že jsem ztracený případ. Ale vzdát to se mnou nemínila. Ve čtvrtek volala, ať si sbalím saky paky, že jedeme na víkend k nim na Šumavu na chatu. Byla tak nadšená, že jsem jí nechtěla kazit radost. V pátek už jsme se rozvalovaly na zadních sedačkách autobusu. Ilča zářila. Bylo mi úplně jasný, že se nemůže dočkat Břéti - svýho "prázdninovýho" kluka. Bomba, ona bude randit a já se budu nudit na chatě. Dusila jsem vztek a nic jí neřekla. Že nemám kluka já přece neznamená, že ho nebudu přát ani jí! Dorazily jsme (po dvojím přestupování) večer. Ani jsme si nevybalily a padly do postele. Když jsem se ráno probudila, Ilča tam nebyla. Břéťa, jasně, uhodila jsem se do čela. Za chvilku ale přiběhla s čerstvým pečivem a culila se, když na mě vybalila: "Hoď na sebe nějaký pěkný šatičky, domluvila jsem ti rande!" Myslela jsem, že ji zabiju! Protestovala jsem, ale ona (cvok!) si klekla. Prý je to poslední věc, do který mě nutí. Vzdala jsem to a v zájmu kamarádství šla - připravená ten její "zázrak" rovnou poslat do háje. Ilča mě vedla k autobusové zastávce na kraji vsi. Když jsme byly na dohled, vyšel z ní - ROMAN!!! Natáhl před sebe ruce a já se rozeběhla. Když jsem mu skočila kolem krku, jen zašeptal: "Promiň, že jsem ti nevěřil." Moje zlatá Ilča! To ona vše zorganizovala! Díky ní jsem zase šťastná - s Romanem.ZDROJ:DÍVKA

Vyfoť se ve svém modýlku a pošli to do DÍVKY!

23. srpna 2009 v 11:55 | AneTča |  Trendy apod.
Máš nějakou fotku, na které jsi v super trendy modelu a chceš se s tím pochlubit ostatním? Pošli ji k nám a pokud bude tvoje fotečka opravdu zajímavá, nic nebrání tomu, abychom ji otiskli. Tak co, půjdeš do toho a staneš se součástí časopisu? Pokud ano, nezapomeň si dole přečíst instrukce :o)


Tady jsou holky, které nás nadchly svými modýlky tentokrát, ale příště tady můžeš být třeba ty!
Vy a vyše trendy modýlky


Chtěla by ses také vidět, v některém z příštích čísel? Tak se nech vycvaknout ve tvém trendy modýlku a fotku s krátkým komentářem, jménem a věkem pošli buď na e-mail: holkyholkam@bauermedia.cz nebo úplně jednoduše pomocí tohoto EXTRA TIP formuláře.

Rozhovor s Nicelandem

23. srpna 2009 v 11:52 | AneTča |  EmoCo právě dělá trojnásobný objev roku Michal Motyčka alias Niceland? O nové desce, nočních můrách i o tom, kde bere inspiraci pro své songy, se rozpovídal před svým koncertem na hudebním festivalu České hrady.
Rozhovor s Nicelandem
Co stojí za vašim úspěchem?
Myslím si, že je to hlavně tou muzikou. I dost lidí mi i říká, že je taková nekonfliktní, že dokáže oslovit hodně lidí.

Myslíš si, že na české scéně jste jedineční?
Tak bych to neřek. Vyšla nám deska pod velkou firmou, máme profi videoklip, v tom jsme jedineční. Řek bych, že stejně kvalitních kapel je na klubové scéně mnohem víc, jen zatím neměli to štěstí se víc zviditelnit.

Bereš Coca-Colu Popstar zpětně jako správnou volbu?
Určitě. Šel bych do toho znovu.

Co soutěže jako SuperStar nebo X-factor?
Já na druhém ročníku SuperStar byl a nic. Šel jsem úplně poslední z prážského kola, po osmi hodinách čekání jsem už být naprosto utahaný, navíc mi odešel hlas... Nepředvedl jsem to, co hledali. Ani jsem to nijak neřešil, prostě jsem to zkusil.
Cocacola popstar je jina, je to autorská soutěž, lidi tam jdou s něčím, co sami vytvořili, ne jen co umí interpretovat. Proto pro mě má větší váhu než třeba SuperStar.

Piješ Coca-Colu?
No jo, piju. Donedávna jsem oficiálně musel. Měl jsem určité závazky, nebylo by třeba vhodné, abych se na pódiu objevil s jinou značkou.


Při koncertech ale piješ spíš bílé bíno, nechtěla by tě třeba nějaká vinařská společnost jako svou tvář?
Klidně, proč ne. Když si to někdo přečte, jdu do toho. Rád. Takové Chardonnay, ročník 2002, 2003... Hm.

Jsou pro tebe tvé texty způsob jakéhosi deníčku?
Myslím, že to tak má skoro každej. Je fakt, že poslední dobou zápasím s múzou... Mám se fajn a ta mrška se ne a ne objevit.

Máš inspiraci i v pozitivních zážitcích?
To ne. Když mám dobrou náladu, tak nemám vůbec nutkání psát. Teď píšu spíš o jinejch věcech, který se mě úplně osobně nedotýkaj. Což je možná dobře, mě to úplně nevadí. Budou to i příběhy jinejch lidí.

Co třeba politický song?
Do tohohle věku jsem asi ještě nedospěl. Možná kdybych žil v Americe, tak chápu, že jich se to dotýká, i výchova je tam taková politická. Ale u nás? Jo, šlo by o čem psát, ale to už by byla úplná fraška. Nehodí se to .

Ale třeba na manifestu proti státním maturitám jsi hrál. To je přece způsob sebevyjdáření...
My se sice oficiálně k ničemu nevyjadřujeme, za tím si docela stojím, ale stojím si i za tím, že se mi nelíbí státní maturity. Vydat prohlášení a bojovat proti tomu, to asi není můj styl. Ale vystoupit tam, to je náš způsob prezentace.

Myslíš si, že člověk má mluvit o tom, co je špatně?
Pokud člověk nemluví o svých problémech a neřeší je, tak mu to přeroste přes hlavu. Muzikanti se z toho vypíšou, většina umělců na tomhle staví. Tvoří, protože je k tomu něco nutí. Vždycky člověk najde něco, co může dělat, aby ho to uklidnilo a uspokojilo.

Jaká je tvoje špatná vlastnost jako partnera?
Skoro všechno. (smích) To na sebe nemůžu napráskat. Jako každej chlap jsem občas sobec. Už mě nebaví dělat ústupky. Ale mám na to právo, už mám nějaký věk. (smích) A jsem náladovej, často se uzavřu se do sebe. Když to ten druhej toleruje, je to v pohodě... Teď mám slečnu, co mi to toleruje.

Co na tobě holky naopak milujou?
To já jsem nikdy nepochopil. Co jsem slyšel, tak úsměv. Vzhledem k tomu, že bych měl bejt emař, tak bych ho neměl moc ukazovat... Jsem prostě takový veselý emař.

Spekulovalo se, jestli jsi na holky nebo na kluky... Dostáváš zamilovaný dopisy i od fanoušků - kluků?
Dostal jsem jich pár. Ten poměr odpovídá, tvoří tak 4 procenta všem dopisů... Zkusím být milý, je jedno, kolik jim je, jestli je to kluk nebo holka, všem odepisuju.

Začal by sis s fanynkou?
Nikoho předem neodsuzuju, ale asi by mě museli hodně přemlouvat. Už je to, že bych nevěděl, proč se mnou chtějí být.

Musí se ale tvé partnerce líbit to, co děláš?
Moje současná partnerka třeba to, co hrajeme, nikdy neposlouchala. Přesto moji práci hodnotí dobře. Jsme spolu asi pět týdnů a za tu dobu viděla krom jednoho všechny naše koncerty. Dohromady to dá 25-30 koncertů, což je možná víc, než co viděla většina mých fanynek. Docela se divím, že jí to ještě neleze krkem.

Myslíš, že takhle zapůsobíte i na lidi, co vás na fesťáku slyší, ale nepřišli kvůli vám?
Myslím, že takových tu bývá většina. Snad je přesvědčíme.

Co zabere?
Budu se hodně usmívat. A snad budeme dobře hrát.Zdroj: DÍVKA

Ztraceno v překladu

18. srpna 2009 v 19:25 | AneTča |  Kluci
Říkají: S žádnou teď zrovna nechodím.
Myslejí: Existuje holka,která,kdyby tohle slyšela,byla by pěkně naštvaná.

Říkají: Nová image?
Myslejí: Vypadáš divně.

Říkají: Mohli by jsme někdy někam zajít.
Myslejí: Bojím se,že když tě pozvu přímo na rande,řekneš ne.

Říkají: To je na dlouhý vyprávění.
Myslejí: A nevyšel bych s toho zrovna nejlíp.

Říkají: Můžeme o tom mluvit někdy jindy?
Myslejí: Nikdy o tom už nechci mluvit.

Říkají: Pořád se ještě vzpamatovávám z blbýho rozchodu..
Myslejí: Chci se s tebou líbat-hned teď.


Zdroj: DÍVKA
kopírujte prosím se zdrojem.

Kelly Clarkson-Because of you, text

12. srpna 2009 v 19:52 | Emi |  Texty k písním
I will not make the same mistakes that you did
I will not let myself
Cause my heart so much misery
I will not break the way you did,
You fell so hard
I've learned the hard way
To never let it get that far

Because of you
I never stray too far from the sidewalk
Because of you
I learned to play on the safe side so I don't get hurt
Because of you
I find it hard to trust not only me, but everyone around me
Because of you
I am afraid

I lose my way
And it's not too long before you point it out
I cannot cry
Because I know that's weakness in your eyes
I'm forced to fake
A smile, a laugh everyday of my life
My heart can't possibly break
When it wasn't even whole to start with

Because of you
I never stray too far from the sidewalk
Because of you
I learned to play on the safe side so I don't get hurt
Because of you
I find it hard to trust not only me, but everyone around me
Because of you
I am afraid

I watched you die
I heard you cry every night in your sleep
I was so young
You should have known better than to lean on me
You never thought of anyone else
You just saw your pain
And now I cry in the middle of the night
For the same damn thing

Because of you
I never stray too far from the sidewalk
Because of you
I learned to play on the safe side so I don't get hurt
Because of you
I try my hardest just to forget everything
Because of you
I don't know how to let anyone else in
Because of you
I'm ashamed of my life because it's empty
Because of you
I am afraid

Because of you
Because of you